Články k tématu: CIAF

Na letošní leteckou show CIAF dorazilo do Hradce o polovinu méně návštěvníků, než loni

03.09. 19:18

Hradec Králové - Letos dorazilo na dvoudenní leteckou přehlídku CIAF zhruba 20.000 lidí, loni byla návštěvnost dvojnásobná. Na vině je nepříznivé počasí a také potíže s programem. Několik slíbených strojů totiž nepřiletělo.

Milovníky letectví láká CIAF v Hradci. Oblohou se tam prohání desítky letadel a vrtulníků

02.09. 15:58

Hradec Králové - Na letišti v Hradci Králové začal dnes dopoledne 24. ročník mezinárodní letecké přehlídky CIAF. Mezi běžnými návštěvníky je i přibližně 250 spotterů, tedy amatérských fotografů a fanoušků letectví.

Stíhačka do Hradce na leteckou přehlídku nedorazila. Pilot nezvládl přistání a skončil v trávě

02.09. 14:50

Pardubice - Pilot britského letounu Eurofighter Typhoon, který měl původně přistát v Hradci Králové jako účastník letecké přehlídky CIAF,.v pátek na pardubickém letišti neubrzdil stroj a vyjel z mokré přistávací dráhy do trávy. Podle prvotních informací nepochybil. Škody nebudou patrně žádné.

reklama

Leteckou show CIAF navštívilo v Hradci Králové přes 40 tisíc lidí

04.09. 21:46

Hradec Králové - Loňský ročník letecké přehlídky CIAF pokazilo počasí, letos bylo ale vše tak, jak má. Během víkendu dorazilo na letiště v Hradci Králové přes 40 tisíc lidí.

Letecká přehlídka CIAF: Do Hradce přijely stroje z deseti zemí

03.09. 14:54

Hradec Králové - V Hradci králové dnes začal 23. ročník letecké přehlídky CIAF. Návštěvníkům, kterých dorazil velký počet, se představuje technika deseti zemí, letos je k vidění devět desítek letadel a vrtulníků.

reklama
Fotogalerie