Články k tématu: fiat

Výrobce automobilů Fiat Chrysler už nehledá partnera pro další fúzi

14.04. 21:14

Amsterdam - Automobilka Fiat Chrysler (FCA) již nehledá partnera pro fúzi. Místo toho se zaměří na rozvoj svého podnikatelského záměru. Ještě minulý měsíc se hovořilo o možném spojení s Volkswagenem.

Německo žádá o svolání modelů automobilky Fiat do servisů

15.01. 17:52

Berlín - Německý ministr dopravy Alexander Dobrindt požaduje svolání některých modelů italsko-americké automobilky Fiat Chrysler. Informuje o tom německý list Bild am Sonntag.

Herec Tom Hanks nadchnul Poláky, darují mu zázrak socialistické motorizace

08.01. 10:34

Varšava - Tom Hanks se na twitteru pochlubil "maluchem" jako svým vzrušujícím novým vozem. Polští fanoušci někdejšího zázraku socialistické motorizace, maličkého vozu fiat 126p, se proto chystají jedním veteránským exemplářem amerického herce obdarovat.

reklama

Milion vozů Fiat musí do servisu? Americké úřady vyšetřují možnou závadu

20.12. 20:29

Washington - Americké úřady šetří zhruba milion pick-upů Chrysler Ram a vozů typu SUV Dodge Durango. Všechny pochází od skupiny Fiat Chrysler.

Samsung rozjíždí automobilový byznys? Údajně jedná o koupi výrobce součástek

03.08. 17:16

Řím - Jihokorejská společnost Samsung Electronics je v pokročilé fázi jednání o koupi části nebo všech operací italského výrobce automobilových součástek Magneti Marelli od automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA).

Fiatu oslabují akcie, hrozí totiž zákaz prodeje aut v Německu

23.05. 11:19

Miláno - Německý list Bild o víkendu přišel s informací, že by firmě Fiat Chrysler Automobiles (FCA) mohl hrozit zákaz prodeje aut v Německu, pokud by nadále nebrala ohled na emisní pravidla. Akcie italsko-americké automobilové skupiny dnes v reakci oslabily o více než pět procent.

Do pěti let bychom se měli dočkat samo řídítelných aut v provozu, říká šéf Fiatu

Aktualizovali jsme 7.5.2016, 17:58, 06.05. 23:48

Windsor (Kanada) - Samořízená auta by se na silnicích mohla být za pět let. Prohlásil to generální ředitel automobilky Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Sergio Marchionne.

reklama
Fotogalerie