Články k tématu: Hnutí ANO

K volbám by šlo 59 % Čechů, do Sněmovny by poslali sedm stran, ukazuje nový průzkum

24.03. 15:36

Praha - V šetření realizovaném v březnu 2017 Centrum pro výzkum veřejného mínění (CVVM) tradičně zjišťovalo podporu politických stran ve veřejnosti a ochotu zúčastnit se parlamentních voleb. Účast ve volbách proklamovalo 59 procent občanů, v čele je stále hnutí ANO.

Andreji, volby vyhraješ, ale my to tvoje hnutí shodíme, vzkazuje expert. Tak tvrdá kritika tady ještě nebyla

Aktualizovali jsme 23.3.2017, 23:48, 22.03. 12:55

Praha - Ministr financí Andrej Babiš se po ostré kritice kvůli korunovým dluhopisům rozhodl získat si Čechy svými penězi. Rozhodl se proto, že rozdá proto 52 milionů korun, které může dostat skoro každý. Své úmysly už před časem zveřejnil na internetu. Jeho plán teď ostře zkritizoval reklamní…

Kalousek končí? Poslední čísla pro něj nevypadají dobře

Aktualizovali jsme 21.3.2017, 21:58, 16.03. 14:47

Praha - Pokud by se volby do Poslanecké sněmovny konaly nyní, uspělo by s velkou pravděpodobností šest politických subjektů. Největší podpoře voličů se sedm měsíců před sněmovními volbami těší hnutí ANO 2011. Ukázal to průzkum společnosti Phoenix online research.

reklama

TOP 09 posiluje, Piráti by se dostali do Sněmovny, ukázal nový průzkum

17.03. 18:06

Praha - Březnová data dobře ilustrují, jak proměnlivá je situace na politické scéně. TOP 09 výrazně překročila pětiprocentní práh, poprvé by se do sněmovny dostali i Piráti. Přelévají se hlasy na pravici i na levici, kolísá i podpora suverénně vedoucího hnutí ANO. Podpora hnutí ANO má v posledních…

Andrej Babiš by měl vyvrátit podezření z daňových úniků, rozhodla Sněmovna v usnesení

15.03. 18:35

Praha – Poslanecká sněmovna dnes v usnesení uvedla, že by měl ministr financí Andrej Babiš (ANO) vyvrátit do konce dubna „vážná" podezření z daňových úniků. Ta se objevila v souvislosti se jeho obchody se skupinou Agrofert, kterou dříve vlastnil.

Nový průzkum: Hnutí ANO by volilo 32 procent lidí, ČSSD 15

12.03. 14:18

Praha - Vítězem voleb do Poslanecké sněmovny by se nyní stalo hnutí ANO, které by získalo 32 procent hlasů. Druhou sociální demokracii by volilo 15 procent lidí.

Zeman chce pokračování koalice ČSSD a ANO

12.03. 13:35

Praha - Prezident Miloš Zeman by si přál, aby po volbách pokračovala koalice hnutí ANO a ČSSD. Poznamenal, že to bude záležet na výsledku voleb a ne na prezidentovi. Zeman to dnes řekl webu Blesk.cz.

ÚS dostal návrh poslanců ANO kvůli lex Babiš, zpravodajem je Jirsa

09.03. 16:32

Brno - Návrh poslanců ANO na zrušení tří paragrafů zákona o střetu zájmů (lex Babiš) dostal u Ústavního soudu (ÚS) na starost soudce zpravodaj Jaromír Jirsa, padla na něj volba podle rozvrhu práce. Podobný návrh už ve věci poslal i prezident Miloš Zeman.

Účast ČSSD ve vládě nemůže za volební výsledky strany, myslí si Sobotka

08.03. 14:21

Praha - Účast ve vládě nezapříčinila slabý výsledek ČSSD v loňských krajských a senátních volbách, píše ve své zprávě delegátům pátečního sjezdu sociální demokracie předseda strany a premiér Bohuslav Sobotka. Ve zprávě, kterou má ČTK k dispozici, přičítá neúspěch nedůvěře v tradiční strany a…

Poslanci ANO podali návrh na vznik Národního centra elektronického zdravotnictví

04.03. 15:01

Praha - Skupina poslanců z hnutí ANO předložila návrh na vznik Národního centra elektronického zdravotnictví, které by mělo na starosti zejména koordinaci činností v této oblasti a strategické materiály. Před projednáváním v parlamentu normu posoudí vláda.

Chápu, že chce mít Babiš silnou pozici, komentuje Zeman změnu stanov hnutí

03.03. 18:16

Hazlov (Chebsko) - Prezident Miloš Zeman chápe, že předseda hnutí ANO Andrej Babiš chce mít ve své straně silnou roli. Zeman to dnes řekl na tiskové konferenci po návštěvě Karlovarského kraje v souvislosti se změnou stanov hnutí ANO, která rozšiřuje pravomoci předsedy hnutí.

V únoru by volby s velkým náskokem vyhrálo ANO, ODS dohání komunisty

27.02. 14:53

Praha - Hnutí ANO by i v únoru vyhrálo jednoznačně sněmovní volby před ČSSD. Ukázal to aktuální volební model Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).

Z ANO se stává autoritářské hnutí. Deníky po sjezdu nešetří kritikou

27.02. 09:15

Praha - Hnutí ANO na proběhlém sněmu "optimalizovalo" vedení a program. Tím, že dalo Andreji Babišovi možnost zasahovat do kandidátek, se ale stává autoritářským hnutím. Dnes to napsaly Hospodářské noviny (HN) a Právo.

Stropnický neprozradil, jestli bude kandidovat na prezidenta

26.02. 19:00

Praha - Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) se nevyjádřil k tomu, zda bude kandidovat na prezidenta. Dříve uvedl, že za nutnou podmínku pro takové rozhodnutí by považoval své zvolení místopředsedou ANO.

Brabec a Stropnický jsou místopředsedy hnutí ANO

26.02. 18:40

Praha - Místopředsedy hnutí ANO se dnes nově stali ministři Richard Brabec a Martin Stropnický. Funkce obhájili středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová a brněnský primátor Petr Vokřál.

Hnutí ANO směřuje k autoritativnímu řízení, tvrdí ČSSD a STAN

26.02. 15:41

Praha - Hnutí ANO se dnešní změnou stanov, která posílila pravomoci předsedy, přiklání k autoritativnímu řízení. V debatě České televize se na tom shodli šéfové ČSSD a STAN Bohuslav Sobotka a Petr Gazdík.

Faltýnek chce v ANO pokračovat jako manažer

26.02. 15:02

Praha - Jaroslav Faltýnek by chtěl jako první místopředseda ANO pokračovat coby manažer, který kryje šéfovi hnutí Andreji Babišovi záda a řeší problémy.

Faltýnek byl opět zvolen prvním místopředsedou ANO

26.02. 14:21

Praha - Předseda poslanců ANO Jaroslav Faltýnek zůstal prvním místopředsedou hnutí. V tajných volbách dnes získal 142 z 210 možných hlasů.

Jermanová: Členové hnutí ANO musí být pro úspěch loajální

26.02. 13:45

Praha - Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová zdůraznila, že členové hnutí ANO musí být pro úspěch hnutí loajální a musí převzít svou roli v týmu.

Babiš nechce po volbách skončit v opozici

26.02. 12:59

Praha - Předseda ANO Andrej Babiš zatím neprozradil, jakého procentuálního výsledku by chtěl dosáhnout v říjnových sněmovních volbách. Cílem je to, aby ANO neskončilo v opozici.

ANO posílilo Babiše, nové stanovy mu daly více pravomocí

26.02. 10:28

Praha - Celostátní sněm ANO na úvod druhého jednacího dne schválil změnu stanov hnutí. Posílil tak pravomoci předsedy.

Babiš chce v Česku zavést německou demokracii, americký volební systém a 101 členů parlamentu

Aktualizovali jsme 25.2.2017, 22:22, 25.02. 13:24

Praha - Vicepremiér a předseda ANO Andrej Babiš by chtěl snížit počet poslanců a senátorů ze současných 281 na 101, což by podle něj "určitě stačilo". Česko s ohledem na svou velikost nynější počet členů Parlamentu nepotřebuje.

Babiš odmítá zvýšení daně z příjmů firem

25.02. 22:12

Praha - ANO podle šéfa hnutí a ministra financí Andreje Babiše nebude chtít zvyšovat daň z příjmů právnických osob, protože to nepokládá za správné.

Šéfové sněmovních stran se pustili do Babiše

25.02. 19:55

Praha - Znovu zvolený předseda ANO Andrej Babiš byl podle premiéra a šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky vždy součástí establishmentu, jeho nynější vymezování se proti ostatním politickým stranám je trikem.

reklama
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací