Články k tématu: hokej

Stanleyův pohár zavítal v pátek do kanadského města, které se vyrovnává s tragédií malých hokejistů

25.08. 21:02

Humboldt - Stanleyův pohár zavítal v pátek do kanadského města Humboldt, kterým 6. dubna otřásla tragická nehoda autobusu s mladými hokejisty. Zahynulo tehdy 16 lidí, z toho 10 dětí.

Kraus se podivuje nad chováním Čechů: Já bych nic takového neudělal

29.06. 08:25

Praha - Jan Kraus se ve své show před prázdninami pozastavil nad tím, že jsou si někteří Češi schopni půjčit na dovolenou. On sám tomu prý nerozumí. Zmínil také kauzu nových dresů pro českou hokejovou reprezentaci.

Hokejový souboj Česko-USA vidělo 1,29 milionu diváků, bitva s Ruskem lákala víc

18.05. 12:22

Praha - Čtvrtfinálové utkání českých hokejistů s Američany na mistrovství světa v Dánsku sledovalo ve čtvrtek odpoledne v České televizi 1,293 milionu diváků starších 15 let. Na zápas přepnul každý druhý člověk, který tou dobou televizi sledoval. Přímý přenos utkání, ve kterém Češi prohráli 2:3,…

reklama

Ostrava na pořádání hokejového šampionátu přispěje patnácti milióny

16.05. 18:03

Ostrava) - Ostrava přispěje na pořádání mistrovství světa hokejistů do 20 let, které bude na přelomu let 2019 a 2020 hostit spolu s Třincem, částkou zhruba 15 milionů korun.

Češi utkají na MS v hokeji s Rakouskem. Kdo se postaví do brány zatím Jandač tají

14.05. 12:13

Kodaň - Již zachráněné Rakousko bude posledním soupeřem české hokejové reprezentace v rámci skupiny A na právě probíhajícím světovém šampionátu v Dánsku. S naším jižním sousedem se výběr Josefa Jandače střetne v pondělí večer. Rakušané jsou pak logicky posledním soupeřem ve skupině po Bělorusech a…

Hokejisty Kladna při tréninku vyrušil neznámý muž s nožem

15.03. 20:03

Kladno - Nečekaně dramatický byl dnešní trénink hokejistů prvoligového Kladna, kteří se chystají na domácí odvety semifinále play off o místo v baráži proti Českým Budějovicím. Hokejisty vyrušil pomatenec s nožem.

Hokejistky Koreje slaví první gól na ZOH

15.02. 14:35

Soul - Kotouč, kterým dosáhl společný tým korejských hokejistek svého prvního - a zatím i posledního - gólu v olympijském turnaji, se stal nejcennějším kusem vulkanizované pryže v Jižní Koreji.

Jágr a Nedvěd spolu na ledě? Čeští fanoušci vyrazili na výjimečné utkání

03.02. 19:22

Liberec - Na dnešní zápas první hokejové ligy, ve kterém v Liberci nastoupily Benátky nad Jizerou proti Kladnu, vyrazil i Martin Urban. Ze skříně kvůli tomu poprvé vytáhl dva podepsané dresy s jmenovkami Jaromíra Jágra a Petra Nedvěda.

Zmocněncem pro sport bude bývalý hokejista Milan Hnilička

31.01. 16:56

Praha - Poslanec Milan Hnilička (za ANO) se stal vládním zmocněncem pro sport. Funkce se ujme oficiálně začátkem března, předtím skončí u hokejového národního týmu. Ve financování sportu je podle něj třeba především pracovat na transparentnosti, protože o objektivitě rozdělování peněz mohou být…

Putin si zahrál hokej na Rudém náměstí. Jeho góly nikdo nestačil počítat

23.12. 20:32

Moskva - Ruský prezident Vladimir Putin opět vstoupil na ledovou hokejovou plochu. Po boku ministra obrany Sergeje Šojgua si v pátek večer zahrál na upravené ploše na Rudém náměstí v Moskvě.

Češi budou učit Číňany hrát hokej, memorandum počítá s přípravnými kempy i výměnou trenérů

14.05. 10:47

Peking - Generální sekretář Českého svazu ledního hokeje Martin Urban podepsal na české ambasádě v Pekingu memorandum, které počítá s organizováním přípravných kempů pro mladé hokejisty, výměnou trenérů nebo metodických materiálů.

Švédský hokejista dostal od soudu podmínku za faul, soupeře praštil hokejkou

01.04. 18:53

Stockholm - Švédský hokejista Jakob Lilja (23) byl v pátek odsouzen za dva roky starý faul v ligovém zápase. Soud v Malmö ho uznal vinným z napadení a udělil mu nespecifikovaný podmíněný trest vězení a pokutu 26.000 švédských korun (73.000 Kč).

MS v hokeji 2016: Jaké je složení letošního světového šampionátu v Rusku?

06.05. 13:34

Praha/Moskva - V pátek od 15:15 to vypukne. Jubilejní 80. ročník hokejového mistrovství světa bude k vidění letos v Moskvě a v Petrohradu. Protože nominaci české reprezentace už od úterý známe, podívejme se na ostatní země, které budou k vidění. Kdo je bude reprezentovat?

reklama

Fotogalerie