Ve věku 83 let zemřel herec a dabér Jaroslav Kepka
Česko přišlo o další výraznou hereckou tvář. Zemřel herec Jaroslav Kepka, bylo mu 83 let. Kepka se proslavil nejen díky pohádkám, ale i jako dabér.
Česko přišlo o další výraznou hereckou tvář. Zemřel herec Jaroslav Kepka, bylo mu 83 let. Kepka se proslavil nejen díky pohádkám, ale i jako dabér.
25. prosince 2025 21:38
25. prosince 2025 20:17
Vánoční bohoslužba v kostele svaté Máří Magdalény na panství Sandringham je pro britskou královskou rodinu neodmyslitelnou tradicí. Princ George, princezna Charlotte a princ Louis se zde každoročně setkávají s davy příznivců, kteří je zahrnují květinami, plyšáky i sladkostmi. Ačkoli tyto momenty působí velmi bezprostředně, i pro přijímání darů od veřejnosti platí v královské rodině přísný protokol, který určuje, co si děti mohou nechat a co nikoliv.
Zdroj: Libor Novák
Premiér Andrej Babiš (ANO) se v pátek pochlubil, že mu během Vánoc zavolal americký prezident Donald Trump. Hovor se podle předsedy české vlády připravoval několik dní. Oba politici řešili válku na Ukrajině či současnou situaci v Evropě.