kauza DPP

Ivo Rittig

Soud zprostil Rittiga obžaloby v kauze jízdenek dopravního podniku

Domov

Soud zbavil obžaloby všech 17 obviněných v kauze údajného tunelování pražského dopravního podniku (DPP). Podle soudce Petra Hovorky nebyl žalovaný skutek, ze kterého státní zastupitelství vinilo mimo jiné bývalého šéfa DPP Martina Dvořáka a lobbistu Iva Rittiga, trestným činem. Rozhodnutí není pravomocné, lze se proti němu odvolat.

Aktuálně se děje

21. února 2026 10:05

21. února 2026 9:19

Jaromír Jágr promluvil o zázraku. Jinak už se prý na ledě neukáže

Český hokej je na prahu konce jedné éry. Hvězdný útočník Jaromír Jágr, který před několika dny oslavil 54. narozeniny, připustil, že už nikdy nenastoupí do profesionálního hokejového zápasu. Jágr je stále na soupisce extraligového Kladna. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Volby, ilustrační fotografie.

Volbám by kralovalo ANO. Kubovo Naše Česko se poprvé objevilo v průzkumu

Jen pět uskupení by se teď dostalo do Poslanecké sněmovny, ukazuje průzkum agentury NMS pro web novinky.cz. Zvítězilo by hnutí ANO premiéra Andreje Babiše, jemuž by dala hlas téměř třetina voličů. Těsně pod pětiprocentní hranicí by skončilo hnutí Naše Česko, nový subjekt vedený jihočeským hejtmanem Martinem Kubou.