Martin Rybnikář

Ilustrační fotografie

Kauza právníka Rybnikáře skončila, ÚS zamítl stížnost

Brno - Dnešním dnes definitivně skončil vleklá případ právníka Martina Rybnikáře, který dostal podmínku za vylákání peněz od klienta ve vězení. Rybnikář neuspěl s ústavní stížností, v níž předložil argumenty směřujícími proti pořízení prostorových odposlechů, které ve vězení v Kuřimi zachytily jeho rozhovory s klientem.

Aktuálně se děje

5. července 2026 5:00

Počasí příští týden: Deštivé počasí vystřídá oteplení

Příští týden přinese v první polovině hodně oblačnosti a srážek, od čtvrtka se však začne vyjasňovat a o víkendu dorazí tropické teploty.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Oto Klempíř

Klempíř se omluvil za fotku, záhy přišla reakce

Ministr kultury Oto Klempíř (za Motoristy) se na sociálních sítích veřejně omluvil novináři a podcasterovi Čestmíru Strakatému za sdílení společné fotografie, která vyvolala vlnu kritiky. Klempíř snímek uveřejnil v sobotu odpoledne na síti X s popiskem, že se po delší době potkali ve Varech a poděkoval za příjemný rozhovor.