Mělník

Ilustrační foto

V Mělníku se srazily a vykolejily vlaky, jeden zraněný

V Mělníku dnes brzy ráno narazila na vlečce v přístavu železniční souprava do odstavených vagonů. Jeden člověk je lehce zraněný. Škoda byla odhadnuta na tři miliony korun. ČTK o tom informoval mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal.

Autonehoda

Po nehodě auta na Mělnicku jeden mrtvý

Domov

Jeden lidský život si dnes ráno vyžádala nehoda osobního auta u Nové Vsi na Mělnicku. Příčinu policisté zjišťují, uvedla policejní mluvčí Martina Fejfarová. Podle informací ČTK při nehodě zemřel třiadvacetiletý řidič auta.

Aktuálně se děje

22. ledna 2026 19:11

Karlos Vémola nabídl svou verzi příběhu. Neubránil se slzám

Karlos Vémola ve středu sliboval a také doručil první velké vyjádření k ostře sledované kauze, ve které ho vyšetřuje policie. Popsal okamžik zadržení, následnou domovní prohlídku i trable se zdravotními problémy. Došlo dokonce i na slzy. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy

Petr Pavel

Pavel zvažuje opětovnou kandidaturu na prezidenta

Prezident Petr Pavel během své návštěvy Olomouckého kraje poprvé jasněji promluvil o možnosti, že by se v budoucnu ucházel o druhý prezidentský mandát. Při setkání s občany v Prostějově a Hranicích podle České televize uvedl, že opětovnou kandidaturu nevylučuje, ačkoliv to původně nebylo jeho primárním cílem. Rozhodnutí bude podle něj záviset především na tom, zda u veřejnosti i nadále ucítí dostatečně silnou podporu a zájem o jeho další působení v čele státu.