Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Po nehodě auta na Mělnicku jeden mrtvý

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Jeden lidský život si dnes ráno vyžádala nehoda osobního auta u Nové Vsi na Mělnicku. Příčinu policisté zjišťují, uvedla policejní mluvčí Martina Fejfarová. Podle informací ČTK při nehodě zemřel třiadvacetiletý řidič auta.

Událost se stala po 07:00 na silnici první třídy číslo 16. Vůz podle mluvčího krajských hasičů Ladislava Holomčíka po nehodě skončil převrácený na střeše.

Řidič utrpěl smrtelná zranění. "Záchranáři mu už nemohli nijak pomoci," uvedla mluvčí středočeské záchranné služby Petra Effenbergerová. "Příčina a okolnosti jsou předmětem dalšího šetření. Silnice je průjezdná," dodala Fejfarová.

Témata:  Mělník Středočeský kraj nehody aut

Související

Aktuálně se děje

25. června 2026 21:37

Extrémní počasí devastuje Evropu. Francie zakazuje alkohol, londýnská záchranka hlásí nejhorší den v historii

Pařížské úřady se rozhodly zakázat konzumaci alkoholu na veřejných prostranstvích, a to s platností od pátečního poledne. Opatření má pomoci zmírnit zdravotní komplikace obyvatel, které souvisejí se současnou vlnou veder sužující Francii i velkou část Evropy. Šéf pařížské policie Patrice Faure oznámil, že příslušné nařízení vydá ve čtvrtek večer. Pití alkoholických nápojů pod přímým sluncem má totiž podle něj na lidský organismus devastující účinky.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy