Články k tématu: MHD Brno

Srážka tramvají v Brně. Přes 10 zraněných, doprava byla přerušena

Aktualizovali jsme 17.2.2020, 12:12, 17.02. 10:00

Při dnešní ranní srážce dvou tramvají v Brně v Křížové ulici se zranilo více než deset lidí. Dva zraněné záchranná služba ošetřila na místě, tři odvezla do nemocnice a další cestující vyhledali lékařskou pomoc sami. Mluvčí Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně Dana Lipovská ČTK řekla, že nemocnice v…

Nehoda trolejbusu v Brně: Na internetu se objevilo video zachycující srážku

04.04. 14:46

Na internetu se objevilo video zachycující pondělní srážku trolejbusu a tramvaje v Brně, při které se zranilo 40 lidí. Nehodu natočila palubní kamera ve voze. S několika kamerovými záznamy pracuje i policie, řekl dnes policejní mluvčí Pavel Šváb.

Při srážce tramvají v Brně bylo zraněno 10 osob

06.11. 09:41

Brno - Při nedělní večerní srážce dvou tramvají v křižovatce mezi Hybešovou ulicí a Novými Sady bylo zraněno deset lidí. Záchranná služba původně uváděla osm zraněných, hasiči později uvedli devět zraněných.

reklama

Panika v Brně: Muž se zbraní ohrožoval cestující v tramvaji

Aktualizovali jsme 25.10.2016, 14:07, 25.10. 07:58

Brno - Brno – Obrovské drama zažili lidé, kteří v neděli odpoledne stáli na Mendlově náměstí v centru Brna. V tramvaji, která kolem nich projížděla, totiž spatřili maskovaného muže se zbraní v ruce, který mířil na další cestující. Tramvají se prý navíc rozléhal křik a výhrůžky. Televizi Prima se…

Opilá matka cestovala s miminkem nočním autobusem, měla přes 2,5 promile

04.07. 11:53

Brno - Opilá matka cestovala v noci na neděli městskou hromadnou dopravou v Brně se svým malým miminkem v kočárku. Kolem půl druhé ráno byli strážníci městské policie na stav ženy upozorněni řidičem nočního autobusu a zastihli ji, když vystupovala na hlavním nádraží.

V Brně narazilo auto do noční autobusové linky, šest zraněných

28.06. 09:40

Brno - v Brně - Židenicích se v noci srazil linkový autobus s osobním vozem. Zranilo se šest lidí, z toho čtyři pasažéři v autobusu. Škoda je předbežně vyčíslena na 250 tisíc korun.

reklama
Fotogalerie