Desítky lidí se na Hradčanském náměstí pomodlily za mír v Sýrii
Praha – Na Hradčanském náměstí se dnes večer za mír v Sýrii a oběti války pomodlily desítky lidí. Akci nazvanou Svíčka pro Aleppo (Halab) IV, pořádala skupina Češi pro Aleppo.
Praha – Na Hradčanském náměstí se dnes večer za mír v Sýrii a oběti války pomodlily desítky lidí. Akci nazvanou Svíčka pro Aleppo (Halab) IV, pořádala skupina Češi pro Aleppo.
Berlín - Desítky aktivistů, kteří na protest proti válce v Sýrii pochodují z Berlína do zničeného Aleppa, dorazí v pondělí před polednem do Česka. První noc stráví v obci Libouchec, odkud budou pokračovat přes Ústí nad Labem, Litoměřice do Prahy, kam by měli dorazit 15. ledna.
9. srpna 2026 21:54
9. srpna 2026 20:19
Lucie Borhyová nechyběla na oslavě kulatin Štefana Margity, kterému je čerstvě 70 let. Právě operní pěvec a manžel zesnulé zpěvačky Hany Zagorové prozradil, že hvězda zpravodajství televize Nova byla hlavní postavou nešťastného incidentu.
Zdroj: Dan Šrámek
K tragédii došlo v pondělí dopoledne v pražských Stodůlkách. Při zkoušce prasklo potrubí v podzemí, kde se nacházelo několik osob. Jeden člověk nepřežil, další dva lidé skončili v péči zdravotníků. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.