Články k tématu: Pošta

Česká pošta po novém roce zdraží. Kolik si připlatíme za doručování do druhého dne?

29.11. 14:54

Česká pošta zavede od února dvourychlostní systém doručování dopisů. Za pomalejší doručení zpravidla do dvou dnů zaplatí zákazník stejně jako dosud, tedy 19 korun, za doručení do druhého dne si sedm korun připlatí. Pošta to dnes oznámila v tiskové zprávě.

S balíkem už nebudete muset na poštu. Přichází nová služba

Aktualizovali jsme 22.2.2019, 16:45, 22.02. 10:53

Společnost Zásilkovna se připravuje vstoupit na trh s možností posílat balíky mezi soukromými osobami prostřednictvvím své sítě takřka 3 000 poboček. Pro Globe24.cz jsme získali exkluzivní informace od výkoného ředitele Zásilkovny i reakci od největšího provozovatele balíkových služeb České pošty.

Na Božím Daru už razítkují Ježíškovu poštu. Co letos chtějí děti pod stromeček?

01.12. 22:01

Na Božím Daru dnes začalo razítkování Ježíškovy pošty novým příležitostným vánočním razítkem. Pro letošní 25. ročník je na razítku vyobrazena hvězda s kometou a vánoční dárky ve tvaru srdce s textem Boží Dar. Autorem návrhu pro rok 2018 je Pavel Sivko, informovali v tiskové zprávě pracovníci…

reklama

ČSSD dá do referenda 100 tisíc, ušetří ale za poštovné

21.05. 17:29

Praha - Za referendum, v němž budou ode dneška do poloviny června členové ČSSD hlasovat o podpoře koaliční vlády s hnutím ANO, zaplatí sociální demokraté zhruba sto tisíc korun. Tím, že sociální demokraté budou hlasovat na schůzích jednotlivých organizací, ušetří za poštovné. "Náklady tak zahrnují…

Italský listonoš nedoručoval zásilky. Doma měl přes půl tuny pošty

31.01. 09:08

Vicenza - Listonoš ze severoitalské obce Breganze měl v garáži a v bytě 573 kilogramů nedoručené pošty. Některé zásilky byly odeslány už v roce 2010. Všechny teď mají být doručeny původním adresátům. Muž byl zatčen.

Johnson chce vydat pamětní známky k brexitu, pošta je proti

09.01. 09:06

Londýn - Britský ministr zahraničí Boris Johnson by chtěl, aby byla u příležitosti odchodu země z EU vydána pamětní známka. Royal Mail vydává nejrůznější speciální známky, v poslední době i k filmům jako je Harry Potter nebo Hra o trůny.

Balíček z Postupimi obsahoval i vzkaz od vyděračů, cílem byla zřejmě služba DHL

03.12. 17:15

Postupim - Podezřelý balíček, který byl v pátek doručen do lékárny u postupimského vánočního trhu, zřejmě sloužil k vydírání zásilkové služby DHL.

Pošta na Božím Daru začala do celého světa rozesílat Vánoční zásilky s razítkem

01.12. 08:21

Boží Dar - Pošta na Božím Daru ode dneška rozesílá vánoční zásilky, do celého světa poputují kilogramy pošty. Motivem letošního razítka je adventní věnec a autorkou návrhu je výtvarnice Iveta Holešová.

Originální nápad, jak si poradit s krizí. Finští pošťáci budou sekat trávníky

22.04. 09:56

Helsinky - Finská pošta se rozhodla originálně vyřešit pokles přepravovaných zásilek. Mezi své služby nově zařadila sekání trávníků.

reklama
Fotogalerie