Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policie zadržela trestance, který uprchl z věznice v Břeclavi

Věznice
Věznice
Foto: Pixabay

Pelhřimov - Policie na Pelhřimovsku zadržela Stanislava Dvořáka (25), který 1. září uprchl z věznice v Poštorné v Břeclavi. Brzy bude eskortován zpět do nápravného zařízení.

Dvořáka vypátrali policisté spolu s psovody na jedné z chat. "V současné době policisté prověřují, zda se při pobytu na svobodě nedopouštěl nějaké trestné činnosti," řekl mluvčí pelhřimovské policie David Linhart.

Dvořák je ve vězení kvůli majetkové trestné činnosti, kam patří například krádeže. Podle policie nebyl nebezpečný.

Už v polovině října policie zadržela v Českých Budějovicích i Davida Váchu (34), který z břeclavské věznice uprchl 9. října.

Témata:  krimi uprchlí vězni věznice

Související

Aktuálně se děje

24. dubna 2025 16:35

24. dubna 2025 15:39

Nový vliv na počasí v Česku. Meteorologové upřesnili varování před bouřkami

V Česku se dnes opět vyskytují bouřky. Meteorologové přitom dopředu upozorňovali, že budou jiné než ty pondělní. Nad Německem se nicméně vytvořila tlaková níže, která dále ovlivnila čtvrteční počasí v Česku. Upozornil na to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy