Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policisté u zámku Červená Lhota hledali ztraceného chlapce

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Jindřichův Hradec - U zámku Červená Lhota na Jindřichohradecku se dnes ztratil osmiletý chlapec. Dvouhodinová pátrací akce skončila happyendem.

Pohřešovaný chlapec trvale žije v Praze, u zámku Červená Lhota je na rekreaci. Naposledy ho viděla matka kolem 15:00 u rybníku v blízkosti lávky.

Policisté pátrali v okolí, přivolali i vrtulník z Prahy s vyhledávacím zařízením. Hocha po necelých dvou hodinách nakonec našel řidič auta.

"Po půlhodinové pátrací akci byl nalezen řidičem auta, které projíždělo kolem, chlapce přivezl zpátky k zámku. Kluk je v pořádku, bez újmy na zdraví," řekl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Témata:  děti pohřešované osoby Jihočeský kraj Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

1. června 2026 21:23

1. června 2026 5:00

První předpověď počasí na příští víkend. Tropy se Česku vyhnou

V Česku dnes začíná meteorologické léto. Není tedy divu, že meteorologové už tuší, jak bude vypadat první letní víkend letošního roku. Tropických teplot se ve volných dnech nedočkáme, vyplývá z výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy