Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Praze se našla mrtvola muže, byl jen v trenýrkách. Co se stalo?

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Praha - Mrtvolu muže našli kolemjdoucí před jedním z paneláků v Praze 4. Oblečený byl jen do spodního prádla. Podle policistů si na život sáhl sám.

Policisty přivolali obyvatelé jednoho z panelových domů v ulici U Děkanky v Praze 4. Ve vnitrobloku tam našli mrtvého muže oblečeného jen ve spodním prádle.

Policie původně pracovala se dvěma vyšetřovacími verzemi - sebevraždou nebo nešťastnou náhodou. "Vyšetřování ukázalo, že se jednalo o sebevraždu," potvrdil mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

Podle informací agentury Aktu.cz měl muž vyskočit z okna v šestém patře. Co ho vedlo k tomu, že si sáhl na život, zatím není jasné.

Témata:  krimi sebevražda

Související

Aktuálně se děje

13. června 2026 14:54

Strojvedoucí řídil opilý, hrozí mu roky ve vězení. Policie vznesla obvinění

Policie zásadně pokročila s vyšetřováním neobvyklého květnového případu, kdy byli příslušníci přivoláni k osobnímu vlaku s opilým strojvedoucím. Ten nově čelí obvinění, o kterém rozhodl policejní komisař. Strojvedoucímu hrozí až několik let za mřížemi. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Ilustrační fotografie.

Vlakem přímo do Hamburku. České dráhy obnovují provoz

O víkendu má DB InfraGO obnovit provoz na přímé trati z Berlína do Hamburku. Od neděle 14. června vstoupí v platnost plánované jízdní řády. Česká republika znovu získá přímé a rychlé spojení s Hamburkem a Kielem a v plném plánovaném rozsahu bude nabídnuté spojení do Kodaně. Cesta z Prahy do Hamburku bude trvat nově pouze 6 hodin, je to zhruba o 40 minut méně oproti období před výlukou.