reklama

Soud ale třináctileté Lucii neuvěřil. Podle soudce to, že si dívka vše vymyslela, prokázaly především znalecké posudky. Podle znalců netrpí žádnou deviací ani psychickou poruchou. U soudu celou dobu trval na tom, že je nevinný. Otce podpořila i většina svědků.

Svědci ale zároveň osmačtyřicetiletého Reného popsali jako člověka majícího sklony k agresivitě, který v opilosti často míval různé sexuální narážky. Kvůli bití manželky byl dokonce vykázán z bytu.

Podle znalců dcera opakovaně vypovídala, že ji vlastní otec osahával a nutil k sexuálnímu styku. Měl mít podezření, že ji zneužívá její nevlastní otec a chtěl se prý tak přesvědčit, jestli je ještě panna.

Dívka měla velmi traumatické dětství. Část jej strávila v Klokánku, když se o ní nedokázala starat její vlastní matka. Po nějakém čase si ji ale vzal do péče otec. Dívka kvůli sebepoškozování skončila v ústavu, ze kterého ale utekla. Na útěku je i nyní.

Podle soudce se vymyšleným obviněním svému otci mstila. René ale bude muset k soudu znovu. Rozsudek totiž není pravomocný, státní zástupkyně se na místě odvolala.

Loading...

0 komentářů Napište svůj názor

reklama