Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dva psi v Karviné pokousali svou majitelku (19), je v nemocnici

Pes, ilustrační fotografie
Pes, ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Karviná - V Karviné ve středu odpoledne napadli dívku (19) její vlastní psi. Nedaleko od místa venčil svého psa policejní psovod v civilu, který ženě přiběhl na pomoc.

Mladá žena venčila dva německé ovčáky okolo 16:00 v karvinském parku Boženy Němcové poblíž kynologického cvičiště. "Psi se vzájemně napadli, slečna se je snažila od sebe oddělit. Psům ale spadly náhubky a mladou ženu pokousali," popsala incident mluvčí karvinské policie Zlatuše Viačková.

První pomoc zraněné poskytl policejní psovod, jenž byl shodou náhod nedaleko. "Nejdříve ještě s náhodným svědkem psy odtrhli od sebe. Policista na místo přivolal lékařskou záchrannou službu," dodala mluvčí.

Mladá žena byla hospitalizována v karvinské nemocnici. Psi skončili na veterinární stanici.

Témata:  psi napadení zvířaty Karviná

Související

Aktuálně se děje

21. dubna 2025 21:47

Truchlí nejen věřící. Smrt papeže Františka je rána pro boj s extrémním počasím

Úmrtí papeže Františka je nejen ztráta pro katolickou církev, ale také pro celosvětové ekologické a sociální hnutí. Tento argentinský jezuita a první papež z Latinské Ameriky se totiž stal klíčovou postavou boje za klimatickou spravedlnost. Jeho vliv na globální debatu o ochraně životního prostředí byl natolik výrazný, že ho jako hlavního inspirátora označuje většina nábožensky motivovaných klimatických aktivistů.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy