Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Tragédie na motokrosu: V Trutnově se srazili jezdci, jeden na místě zahynul

Záchranná služba, ilustrační fotografie
Záchranná služba, ilustrační fotografie
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Trutnov - Na motokrosové dráze v Trutnově došlo dnes odpoledne k neštěstí. Při srážce dvou motocyklistů jeden zemřel, druhý byl převezen sanitou do nemocnice.

"Na místo přiletěl vrtulník, dvaačtyřicetiletého muže záchranáři resuscitovali, ale bohužel nepřežil," uvedla mluvčí krajské policie Eva Prachařová.

Nehoda se stala beze svědků, žádný závod se dnes nekonal. Podle správce tratě Libora Čepelky šlo o trénink. Příčinu srážky policie vyšetřuje.

Témata:  Motokros dopravní nehody úmrtí Zdravotnická záchranná služba

Související

Aktuálně se děje

24. července 2026 18:41

Princ Harry dostal od Williama rázné varování

Vztahy uvnitř britské panovnické rodiny čelí dalším otřesům a pro vévodu ze Sussexu přichází jednoznačný vzkaz. Od chvíle, kdy se mladší z bratrů před lety rozhodl opustit své oficiální povinnosti a následně v médiích i ve své knižní autobiografii otevřeně popsal zákulisní rozepře, se propast mezi ním a následníkem trůnu neustále prohlubuje. Prince William je v současnosti pevně odhodlán chránit dobré jméno monarchie a zakročit proti jakýmkoliv dalším potenciálním výstřelkům či skandálům.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy