Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dálnice D4 ve směru na Prahu stojí. Na krátkém úseku se staly čtyři nehody

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Řitka (u Prahy) - Na 14. kilometru ve směru na Prahu je uzavřena dálnice D4, důvodem jsou čtyři nehody osmi aut. Několik lidí se zranilo, vytvořila se čtyřkilometrová kolona.

"Nehody staly na krátkém úseku a společně spolu nesouvisí," řekl pracovník Národního dopravního informačního centra (NDIC).

Komplikace jsou na dálnici D4 již od 17:00, kdy se na 14. kilometru srazila tři osobní auta, jedno z nich skončilo na střeše.

"Při nehodě se zranili dva lidé, oba utrpěli zhmoždění hrudníku, u jednoho z nich je podezření na otřes mozku. Oba zranění byli po ošetření převezeni do nemocnice v Příbrami," sdělila mluvčí záchranné služby Petra Effenbergerová.

Témata:  dopravní nehody EuroZprávy.cz

Související

Aktuálně se děje

4. března 2026 5:00

Počasí: Teploty vstoupají až na 17 stupňů, v noci ale mrazy vydrží

Českou republiku čeká v nadcházejících dnech stabilní a postupně se oteplující počasí, které bude mít převážně jarní charakter.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Smartwings

Letadlo vypravené pro Čechy na Blízkém východě se vrátilo poloprázdné. Nedostali se přes hranice

Dvě letadla společnosti Smartwings, která vyslala skupina DER Touristik do ománského Maskatu, měla zajistit bezpečný návrat pro 377 českých turistů uváznutých ve Spojených arabských emirátech. Kvůli dramatickým průtahům na hranicích však jeden ze strojů odletěl do Prahy poloprázdný. Domů se tak v této vlně nedostalo 82 klientů cestovních kanceláří Fischer a Exim tours, kteří zůstali v Ománu.