reklama
Petr Jančařík promluvil o stavu syna Michala: Odmítá pomoc! Kdybych byl na jeho místě, nezvládl by to! - anotační obrázek
Petr Jančařík promluvil o stavu syna Michala: Odmítá pomoc!…

Jan Bendig, který se proslavil díky soutěži SuperStar, poslal ze svého koncertu v Tmaňi u Berouna vzkaz šéfovi jedné z politických stran, které se dostaly do Poslanecké Sněmovny.

„Ahoj, Tomi, já tě zdravím a máme tady pro tebe vzkaz. Pro Tomio Okamuru,“ říká do mikrofonu mladý zpěvák, Pak ukáže na kameru zdvižený prostředníček. Podobné gesto ukáže i celá řada mladých lidí v publiku.

K videu Bendig na sociálních sítích napsal: „K politice se moc nevyjadřuji. Ale tentokrát mi to opravdu nedalo. A to po včerejších výsledcích Voleb. Jsem znechucen, že 'člověk' jako TOMIO OKAMURA získal tolik hlasů.“

Zpěvák romského původu poukazuje především na postoje Okamury a jeho SPD na menšiny. „Jeho názory na menšiny a program…je to ostuda, že má u tolika lidí podporu! Proto jsem mu na svém včerejším vystoupení natočil tento vzkaz! #kolik #fakacu #napocitas,“ dodal hudebník na svém facebookovém profilu. .

0 komentářů Napište svůj názor

reklama