reklama

Klaus pro deník Blesk uvedl, že se po pěti letech rozvádí se svou ženou Lucií, se kterou má čtyřletou dceru. Uvedl, že manželství skončilo ze dne na den a že o rozvod požádal on. A podle bulváru se manželé nerozcházejí zrovna v dobrém.

„Víte, je to maminka mého dítěte a já jsem byl celých 7 let šťastný v tom vztahu, takže nechci říkat nic negativního,“ řekl Klaus Blesku. „Jenže jsem vyčerpal možnosti nějakého spravedlivého rozchodu, takže jsem podal žádost o rozvod,“ přiznal. „Z mého pohledu manželství skončilo ze dne na den 12. června. Jistou informaci náš vztah nezvládl a během měsíce manželství zkolabovalo,“ uvedl Václav Klaus mladší. 

„Celá širší rodina z obou stran byla překvapená, nikdo to netušil. Jestli ten rozvod bude v neshodě, tak to samozřejmě obě ty rodiny zasáhne a rozdělí,“ připustil. 

K tématu rozvodu se pak vrátil i na sociálních sítích. „Rád bych k tomu tady na Facebooku řekl jen, že všechny moje statusy do června tohoto roku, adorující mojí ženu nebo rodinu - nebyl nějaký marketingový kalkul, ale reálný odraz mých pocitů a pocitu zodpovědnosti a lásky, co jsem k nim cítil. Mazat už to teď nebudu zpětně, kdo z toho chce mít radost a legraci ... nic s tím nenadělám (a taky tohle mě na tom trápí nejmíň),“ dodal politik.

Klaus už za sebou jeden rozvod má. V roce 1995 se oženil se studentkou žurnalistiky Kamilou Pojslovou. Manželství trvalo patnáct let a narodily se do něj tři děti - Vojtěch, Kateřina a Jakub. Roku 2010 však přišlo odloučení a v roce 2012 rozvod. Jednou z příčin byla i politikova současná manželka Lucie.

Loading...

4 komentáře (Poslední 29.10. 04:47) Napište svůj názor

reklama