Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Pes zabil na Přerovsku malé dítě

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Jan Zýka, EuroZprávy.cz

Přerov - Tragická událost se odehrála v pátek v bytě v Přerově. Po útoku psa zemřelo malé dítě.

 Okolnosti úmrtí dítěte i míru zavinění vyšetřuje policie. Pes, který na dítě zaútočil, byl zajištěn, řekl dnes ČTK policejní mluvčí František Kořínek.

Pes malé dítě napadl v pátek po poledni v jednom z přerovských bytů. Příčinu jeho útoku se podle Kořínka zatím nepodařilo zjistit. "Dítě utrpěným zraněním podlehlo," uvedl Kořínek.

Policisté se nyní snaží zjistit okolnosti tohoto neštěstí. "Příčiny, okolnosti i míra zavinění této nešťastné události jsou v současnosti předmětem policejního šetření. Pes byl zajištěn," dodal bez dalších podrobností Kořínek.

Témata:  psi děti

Související

Aktuálně se děje

9:32

Anna Slováčková (†29) by měla kulatiny. Táta Felix promluvil o trápení

Smutným dnem je pátek pro celé Česko, ale především pro rodinu Anny Slováčkové. Dnešních 30. narozenin se nadaná herečka a zpěvačka nedožila, protože její život v dubnu ukončila zákeřná rakovina. Jak si dnes milovanou dceru připomene Felix Slováček? 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy