Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zeman podstoupil operaci v nemocnici

Miloš zeman v Poslanecké sněmovně
Miloš zeman v Poslanecké sněmovně
Foto: Mikuláš Křepelka / INCORP images

Praha - Prezident Miloš Zeman podle informací serveru Aktuálně.cz v minulých dnech podstoupil v Nemocnici Na Homolce zákroku v dutině ústní.

"Byl to malý operativní zákrok," řekl zdroj z lékařského prostředí. Zeman nyní odpočívá v Lánech.

"Nemůžeme sdělovat informace k našim pacientům, ať už je to pan prezident, nebo kdokoli jiný. V této věci se musíte obrátit na kancelář pana prezidenta," sdělila Martina Dostálová, mluvčí Nemocnice Na Homolce.

Hrad záležitost zatím nechce komentovat. Minulý týden vystoupilo lékařské konzilium, podle kterého je prezident v dobré kondici.

Témata:  Miloš Zeman

Související

Aktuálně se děje

17. prosince 2025 12:06

První rozhodnutí. Případ únosu chlapce ze Zlínska už se dostal k soudu

I ve středu nastal další vývoj v případu únosu chlapce ze Zlínska, ke kterému došlo v minulém týdnu. Soud vyslyšel žádost policistů a poslal pětadvacetiletého muže do vazby. Obviněný je podezřelý z pokusu o vraždu a zbavení osobní svobody. Hrozí mu až 20 let za mřížemi, případně výjimečný trest. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy