reklama

Posledních 5 let se snažím nevnímat muže, který si říká, že je náš prezident, snažím se neslyšet a nečíst zprávy o jeho aktivitách, nevidět videa s jeho projevy a výstupy na veřejnosti...“ přiznala před volbami na sociálních sítích tenistka Andrea Sestini Hlaváčková.

Jedna z nejlepších českých tenistek reprezentuje Česko ve čtyřhře nejen na jednotlivých teninosvých turnajích, ale i na olympijských hrách – například v Londýně či Riu. „Reprezentuji naši zemi a jsem na nás hrdá! Za to, kam jsme se od roku 1989 posunuli, za naši pracovitost a houževnatost. Také v tenise všichni dokazujeme, jak strašně silný a zarputilý česká národ je!“ píše sportovkyně na sociálních sítích.

Pojďme volit, ať máme prezidenta, na kterého budeme opět hrdí!“ dodala sportovkyně, které svůj text doplnila hastagy #casnazmenu #mujprezident2018 #drahos #pojdmevolit.

Hlaváčková není jediná sportovkyně, která Jiřího Drahoše podpořila. Už dříve se na jeho stranu postavil například kajakář Vavřinec Hradílek, silniční cyklista Leopold König, bývalí fotbalisté Vladimír Šmicer, Horst Siegl a Jozef Chovanec či bývalý hokejista Jiří Hrdina.

Loading...

14 komentářů (Poslední 26.01. 11:45) Napište svůj názor

reklama