reklama

„Pojďme. Opravdu pojďme!“ láká Mádl Čechy na demonstraci „Zemane-ČT nedáme! Demonstrace za zachování svobody slova a médií“, kterou pořádá skupina aktivistů AUVA.

Lidé ho ale za jeho „aktivismus“ spíše kritizovali. „Copak? Chcete udržet 'Fanklub Angely Merkel' nadále u ČT korýtka? Klidně, ale ČT přejmenujeme na 'Pražská televize', povinná platba koncesionářských poplatků téhle televizi bude platit jen pro Pražáky a všechny technické prostředky, včetně budov a přenosových cest si tahle organizace může od tohoto státu pronajmout. Pak už jí její těžkou nevyváženost, zakrývání nepohodlných informací a extrémní verbální agresivitu proti lidem s jiným názorem nebude nikdo zazlívat. Prostě ji vypne bez hořkého pocitu, že živí manipulační zvířátko,“ pustil se do herce jeden z diskutujících.

Mádl se ale nedal a na jeho slova zareagoval. „Ale dyť jste joudík, pane Sýkoro,“ vzkázal mu.

„A co jste vy Mádle, někdo koho musíme přes ČT nedobrovolně platit? Kolik vám ČT ročně vyplatí? Nehájíte náhodou spíš své prebendy než cokoliv jiného, vy 'umělci'?“ zajímalo dalšího uživatele.

Jiní se ale ČT a Mádla zastali. „Já z Moravy budu ráda platit české televizi. Nejen za vyvážené zpravodajství, ale také za podporu českých filmů a pořadů,“ zapojila se do diskuze jedna z divaček.

Loading...

2 komentáře (Poslední 14.03. 21:29) Napište svůj názor

reklama