Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Českobudějovičtí policisté pátrají po ztracené seniorce. Může být zmatená

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Pixmac

České Budějovice - Jihočeští policisté pátrají po osmasedmdesátileté ženě. V sobotu 28. dubna mezi 19:00 a 21:00 odešla ze Seniorcentra v Husově ulici a zpátky se nevrátila. Pravidelně užívá léky na paměť a může působit zmateně. Podle mluvčí policie Štěpánky Uhlířové je vitální a je schopná ujít velkou vzdálenost.

Asi 160 centimetrů vysoká žena má zelenohnědé oči a oproti zveřejněné fotografii bílé vlasy. V jakém oblečení žena odešla, policie přesně neví. Mohla by to být žlutá košile, modré tepláky s barevnými pruhy a bílé pantofle.

Informace o pohřešované ženě přijmou policisté na lince 158.

Českobudějovické Seniorcentrum nabízí ubytování v malometrážních bytech a možnost využívat pečovatelskou službu a domácí péči.

Témata:  pohřešované osoby České Budějovice důchodci

Související

Aktuálně se děje

4:00

Další záchvěv letního počasí. Meteorologové poskytli předpověď na celý týden

Začíná nový týden, jehož první polovina má být podle meteorologů dynamická a proměnlivější. Od čtvrtka se počasí stabilizuje, bude teplo a slunečno. Výrazně se oteplí na víkend, kdy se teploty místy dostanou i nad letních 25 °C. Uvedl to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Energetika, ilustrační fotografie.

Komentář

Kdy fixovat ceny energií? Vyplatí se sledovat i vývoj v Německu

Okamžitá cena velkoobchodní elektřiny v Německu dnes klesla nejníže od začátku letošního roku, na úroveň 8,83 eura za megawatthodinu. Signalizuje takto nízká cena na klíčovém evropském trhu také možné další zlevnění elektřiny v Česku, které je na německý trh poměrně úzce navázané? Vyplatí se českým domácnostem posečkat s fixací cen elektřiny, ale i plynu, jehož cenový vývoj je s vývojem cen elektřiny spjatý?