reklama

Jaromír Soukup rozdělil českou společnost na dva tábory. Jeden tvrdí, že se konečně objevil moderátor, který dokáže s politiky jednat na rovinu a hrabat se v kauzách, na které si málokdo troufá.

Druhý tábor pozoruje a upozorňuje na Soukupovu nevyváženost, zaujatost a směr, kterým se jeho pořady ubírají. Neváhá útočit na ty, s jejichž názory není ztotožněn, a bez skrupulí se je snaží veřejně zesměšnit. Bez obalu a mnohdy úspěšněji mu to potom tací vrací.

Ač by ale měl být moderátor nestranný, Soukup se netají svým obdivem k Miloši Zemanovi, stávající hlavě státu. A není vyloučeno, že nepůjde v budoucnu v jeho stopách. Alespoň to si myslí expředseda ČSSD A bývalý premiér Jiří Paroubek.

Ten v internetovém pořadu Xtv nejprve zkritizoval stávající členy ČSSD za to, že nepobrali mnoho zkušenosti v oblasti rétoriky. Pak prozradil, že sice Miloše Zemana volil, měl by ale podle něj ubrat.

Následně se debata stočila právě k Soukupovi a jeho pořadu, kde byl moderátor vůči Paroubkovi opět zaujatý a kritický. Paroubek si to vysvětluje tím, že jde o zbohatlíka, který chce do politiky.

"Já jsem to neviděl, ale myslím si, že Soukup balancuje. Někdo mu asi nakukal, že může být prezident republiky, a vede sám sobě permanentní volební kampaň. Je komentátorem, šéfem, je to trapné. Nesleduji jeho bulvární pořady a jak jsem slyšel od svých přátel, o nic jsem nepřišel. myslím si, že to vůbec lidé moc nesledují," domnívá se Paroubek. 

Loading...

8 komentářů (Poslední 11.06. 21:49) Napište svůj názor

reklama