Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Řidič v Ústí narazil do protijedoucího trolejbusu, na místě zemřel

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Ústí nad Labem - Ke smrtelné dopravní nehodě došlo dnes časně ráno v Ústí nad Labem. Řidič osobního auta nepřežil srážku s protijedoucím trolejbusem. V trolejbuse bylo lehce zraněno deset lidí.

Nehoda se stala v Opletalově ulici po 05:00. "Řidič osobního vozidla vyjel ze zatím nezjištěných příčin do protisměru a tam se střetl s trolejbusem," uvedla mluvčí policie Alena Bartošová. Řidič trolejbusu ve snaze zabránit střetu poškodil ještě jedno zaparkované auto.

Silnici policie po nehodě uzavřela. Po dobu šetření nehody a odklízení následků nehody to ještě nějakou dobu potrvá.

Na Ústecku je to o tomto víkendu druhá tragická nehoda. V sobotu zahynul u obce Povrly řidič osobního auta, který vjel do protisměru a střetl se s nákladním vozem.

Témata:  dopravní nehody Ústí nad Labem trolejbusy

Související

Aktuálně se děje

23. října 2025 8:59

Odešla folklorní legenda. Zemřel Zdeněk Bláha (†95)

Českou folklorní scénu zasáhla smutná zpráva. V úterý zemřel známý muzikant, skladatel a sběratel lidových písní Zdeněk Bláha, jehož jméno bylo známé především na západě Čech. Bláhovi bylo úctyhodných 95 let. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy