
Brexit: Britská vláda zmírňuje požadavky ohledně irské pojistky

Kolik je na celém světě peněz? Na vyjádření jejich hodnoty čísla nestačí

Komunisté chtějí schodek maximálně 30 miliard pro rok 2020

Babiš slíbil starostům Chomutovska změny v dávkách na bydlení

Zloději loni lidem ukradli z peněženek 589 milionů korun
reklama
Pátrací akce dnes začala kolem 09:00. V řece a u jejích břehů hledají policisté z poříčního oddělení. "Mají s sebou i potápěčskou techniku, v případě, že by byla potřeba," řekl mluvčí pražské policie Jan Rybanský.
"Potápěči pražských hasičů dnes budou opět vyhledávat v podzemní části Motolského potoka. Během dne budeme postupně vstupovat do podzemí," uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka na twitteru.
Pohřešovaný muž byl součástí čtyřčlenné skupiny, kterou ve stoce dlouhé přes čtyři kilometry překvapil prudký liják. Dvěma z nich se podařilo zachránit, lékaři motolské nemocnice jim ošetřili drobná poranění. Sedmadvacetiletou ženu našli v sobotu večer policisté utonulou pod Jiráskovým mostem.
Geocaching, které se čtveřice mladých lidí věnovala, je hra na pomezí sportu a turistiky, kdy se v terénu hledají ukryté schránky pomocí satelitní navigace. V Česku si získala velkou oblibu. Hledání schránek může být i nebezpečné a vedle utonulé dívky ze soboty si v minulosti vyžádalo v Praze i další oběti.