reklama

„Nějaký dobytek zneuctil pomníček osvoboditelů naší vlasti před Pražským hradem. Emanuel Moravec se radostně směje v pekle,“ tweetoval Ovčáček minulý týden. Někdo totiž postříkal horní část pomníku s hvězdou růžovou barvou. Mluvčí později přidal fotografii sebe, jak pomník Rudé armády čistí.

Nepoškozený ale památník dlouho nevydržel. Někdo z něj totiž teď hvězdu ukradl. „Fašistické svině, které jsou v české společnosti čím dál hlasitější - za mlčení většiny politiků - definitivně zničily pomníček osvoboditelů před Pražským hradem, který jsem nedávno pomáhal čistit. Nahlásili jsme okamžitě Policii ČR,“ informoval mluvčí.

Pak se pustil i do novinářů, kteří se jej zeptali, zda si pachatel odnesl jen rudou hvězdu, nebo zda pomník ještě jinak poničil. „Svět pokřivených hodnot českých mainstreamových novinářů, tzv. elit a celkově té tzv. liberální levice krásně ilustruje aktuální novinářský dotaz, který jsem obdržel. Urvání rudé hvězdy z pomníku osvoboditelů se těmhle zdá málo!“ zuří Ovčáček.

Někteří diskutující se následně začali rozebírat to, že komunismus je stejně zrůdný systém jako nacismus a fašismus. Podle některých je dokonce ještě horší. Taková debata ale jen přilila další olej do ohně. „Takže podle místních fašounů je holokaust menší zlo než komunismus. Tímhle jste překročili poslední červenou linii, odporné kreatury," naštval se mluvčí Hradu.

0 komentářů Napište svůj názor

reklama