Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Mladý keramik v Bechyni namíchal směs, explodovala mu v ruchách

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Bechyně - Na mezinárodním sympoziu keramiků v Bechyni na Táborsku v pondělí explodovala zatím nezjištěná látka. Výbuch zranil mladíka.

"Mladík má poraněné ruce a obličej," řekl ČTK jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura. 

"Není zatím jasné, co přesně za výbuchem stálo. Mladík připravoval nějakou směs, která explodovala. Táborští kriminalisté celou věc vyšetřují," uvedl Bajcura.

Mladík skončil v nemocnici, je mimo ohrožení života.

Témata:  výbuch Jihočeský kraj Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

9. května 2026 5:00

8. května 2026 17:57

Monika Marešová prozradila: Tuhle věc na Leošovi nesnáší

Nový dokumentární snímek o životě Leoše Mareše odhaluje zákulisí jeho soukromí a ukazuje moderátora v úplně jiném světle, než na jaké jsou fanoušci zvyklí z televizních obrazovek. Klíčovou roli v tomto poodhalení hraje jeho manželka Monika Marešová, která se v rámci třetí epizody stala hlavní aktérkou. Právě ona je podle všeho jediným člověkem, který dokáže slavného moderátora ranní show Evropy 2 efektivně zklidnit a nastavit mu upřímné zrcadlo.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Eva Pavlová

Eva Pavlová si se vší elegancí rýpla do Babiše

První dáma Eva Pavlová se na svém instagramovém profilu podělila o dopis, který jí zaslal student historie. Mladý muž v něm ocenil způsob, jakým prezidentský pár reprezentuje Českou republiku, a s odkazem na odkaz Václava Havla zdůraznil, že pilířem společnosti musí být vzájemná úcta. Autor dopisu vyjádřil naději, že hodnoty jako pravda a respekt nakonec převáží nad současnými projevy nenávisti a hrubosti.