Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V Praze se pod autem propadla silnice

Déšť v ulicích Prahy
Déšť v ulicích Prahy
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Praha - U křižovatky Mánesovy a Italské ulice v Praze na Vinohradech se dnes ráno pod autem, které čistí kanalizace, propadla vozovka o dva metry. Na místě jsou hasiči, vozidlo bude vyprošťovat jeřáb.

"Propad by měl být o dva metry, z důvodu mimořádné události je tam omezena doprava," řekla policejní mluvčí Andrea Zoulová. Aktuálně se částečné omezení týká samotného místa propadu vozovky na křižovatce ulic Mánesova a Italská. 

Na místě jsou hasiči, k vyproštění povolali jeřáb. "Vozidlo váží 16 tun a je zaklíněné zadní nápravou v propadlé části komunikace v kanálu," uvedli na twitteru.

Vůz pražské firmě Herčík a Kříž. "Je to náš vůz, jsem rád, že se nikomu nic nestalo," řekl ČTK Jan Kříž z vedení firmy. Škodu na voze odhadl zhruba na 100.000 korun.

Témata:  Praha nehody aut silnice

Související

Aktuálně se děje

18. října 2025 21:01

18. října 2025 10:08

17. října 2025 21:05

Potvrzeno. Jaromír Jágr dal razítko na svou hokejovou budoucnost

Od pátku je jasné, zda pokračuje profesionální hokejová kariéra legendárního Jaromíra Jágra. Slavný útočník, který už byl v nové sezóně jednou připraven naskočit do zápasu, nechyběl na ledě v domácím extraligovém utkání Kladna proti Vítkovicím. 

Zdroj: Jiří Hrubý

Další zprávy