Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zvrhlík ve Varech pronásledoval 17letou dívku, nakonec ji znásilnil

Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie
Foto: Pixmac

Karlovy Vary - 31letý muž je podezřelý, že na konci června znásilnil v Karlových Varech 17letou dívku. Policie ho obvinila, hrozí mu až deset let ve vězení.

Muž zaútočil na konci června v brzkých ranních hodinách v Západní ulici. Dívka začala volat o pomoc a běžela zpátky směrem do centra. Muž podle policie dívku doběhl a zatlačil do výklenku domovního vchodu.

"Aby nemohla dál volat o pomoc, muž jí přitlačil ruku na ústa. I přes její aktivní odpor jí roztrhl spodní prádlo, přičemž ztratil rovnováhu," uvedla krajská policejní mluvčí Zuzana Týřová.

I když se dívka snažila utéct, muž ji podle výpovědi odtáhl za roh domu, kde si rozepnul kalhoty a nad dívkou se uspokojil. Poté z místa utekl. 

Témata:  krimi znásilnění Karlovy Vary Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

1. prosince 2025 17:25

Juchelka po setkání s Pavlem: Řešila se důchodová reforma i valorizace důchodů

Prezident Petr Pavel pokračuje v jednáních s nominanty na členy budoucí koaliční vlády, kterou mají tvořit hnutí ANO, SPD a Motoristé sobě. V pondělí na Hradě proběhly konzultace s dalšími třemi kandidáty z hnutí ANO: Karlem Havlíčkem, Alenou Schillerovou a Alešem Juchelkou. Hlava státu zároveň zopakovala své dřívější výhrady vůči poslanci Filipu Turkovi, čestnému prezidentovi Motoristů sobě.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy