Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Při závodech na Hodonínsku srazilo auto muže, řidič se pokusil ujet

Autonehoda
Autonehoda
Foto: Pixabay

Hodonín - Při automobilových závodech u Násedlovic na Hodonínsku jeden z řidičů narazil do jiného auta a potom srazil 56letého diváka. Z místa nehody chtěl ujet, policie ho však záhy dopadla.

Závodník narazil do stojícího vozidla v depu. "Chtěl ujet a okolostojící lidé se mu v tom snažili zabránit. Jednoho muže autem srazil. Se zraněním ho musel do nemocnice odvézt vrtulník," uvedla mluvčí policie Alice Musilová.

Za závodníkem se vydali policisté, kteří ho zadrželi v Násedlovicích. Dechová zkouška byla negativní.

Podle následků zraněného bude muž čelit buď přestupku, nebo trestnému činu ublížení na zdraví.

Témata:  dopravní nehody Jihomoravský kraj

Související

Aktuálně se děje

14. listopadu 2025 8:28

Válečnou sekeru nezakopali. Hřib opět reagoval na Suchánka, posílá ho do MHD

Michal Suchánek se už dvakrát vyjádřil k pražské dopravě s důrazem na roli pirátského politika Zdeňka Hřiba. Náměstek primátora reagoval jednou a teď i podruhé. Herce a komika vyzval, aby sešel mezi "plebs". 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy