Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

V rybníku ve Starém Městě se utopil muž, jeho malého synka lidé zachránili

Policie ČR, ilustrační fotografie
Policie ČR, ilustrační fotografie
Foto: Evgeny Petrov / INCORP images

Staré Město - V rybníku ve Starém Městě u Uherského Hradiště dnes odpoledne utonul 25letý muž. Topil se i jeho syn, toho se lidem ze břehu podařilo zachránit.

Neštěstí bylo policii oznámeno krátce před 17:00. Svědkové zavolali, že v rybníce se topí muž se svým synem.

"Svědci skočili do vody a podařilo se jim chlapce z vody vytáhnout. Muž ale zůstal pod hladinou a už ho nenašli," řekla ČTK policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

K rybníku poté dorazili policisté a potápěči z Brna. Utonulého se už podařilo najít. Byla nařízena soudní pitva.

Témata:  utonutí Zlínský kraj Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

26. března 2026 4:00

Počasí do konce měsíce: Nezvyklé teplo končí, citelně se ochladí

Závěr března přinese do Česka výrazné ochlazení a návrat zimního počasí, zejména do východních částí republiky. Podle aktuálních předpovědí nás čekají dny plné srážek, které budou už od středních poloh sněhové. Zatímco v Čechách bude oblačnosti méně, Morava a Slezsko se musí připravit na citelný severní vítr a v horách i na novou sněhovou pokrývku.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy