Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Policisté odvolali pátrání po 11leté dívce z Plzně

krimi
krimi
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Plzeň - Policisté odvolali pátrání po nezvěstné jedenáctileté dívce z Plzně, kterou hledali v režimu Dítě v ohrožení.

Dívka byla naposledy viděna babičkou dne 10. 9. 2018 v 15.00, kdy odešla z domova. Následně napsala SMS babičce dne 10.9.2018 ve 20:15 hodin, že za chvíli dorazí. 

"Prosíme o pomoc širokou veřejnost," uvedla dnes dopoledne policejní mluvčí Hana Rubášová. Odpoledne děvče policie po upozornění svědka dívku vypátrala na Husově náměstí.

Právě v okolí obchodního domu Plaza nebo na Husově náměstí v Plzni se dívka podle předchozích poznatků policie často zdržovala.

Témata:  pohřešované osoby Plzeň krimi

Související

Aktuálně se děje

13. ledna 2026 20:28

V Alpách zemřel chlapec z Česka. Smetla ho lavina

Tragédie se stala v lyžařském středisku Bad Gastein v rakouských Alpách. Třináctiletý chlapec z České republiky tam mimo sjezdovku strhl lavinu, přičemž ho sníh zavalil a usmrtil. Záchranáři se hocha snažili oživit, ale nepodařilo se jim to. O smutné události informoval deník Kronen Zeitung

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Ilustrační foto

Tragédie: 2 muži otráveni v garáži, jeden z nich zemřel

Obec Velešice na Klatovsku zasáhlo v úterý dopoledne velké neštěstí. V garáži rodinného domu byli krátce před jedenáctou hodinou nalezeni dva muži v bezvědomí. Přivolaní záchranáři, hasiči i policisté okamžitě zahájili boj o jejich životy, který však v jednom případě skončil tragicky. Staršímu z dvojice, přibližně pětašedesátiletému muži, již zdravotníci přes veškerou snahu nedokázali pomoci a lékař musel konstatovat smrt.