reklama

Miloš Zeman má za sebou dlouhou politickou kariéru, při níž vystřídal snad všechny možné státní pozice. Z té nejvyšší, tedy funkce prezidenta, ale nyní odchází. 

Podle svých slov by se rád věnoval bohulibějším činnostem, než je podepisování zákonů a sprostá mluva v rádiu. Rád by například pokračoval v započaté degustační zálibě.

Zeman je znám svým vytříbeným smyslem pro kvalitní alkohol a věří, že tato letitá zkušenost mu otevře nové dveře v soukromém životě. Rád by se proto nadále věnoval degustacím a prosadil se například jako vyhlášený ochutnavač kvalitního alkoholu.

Jeho neodmyslitelnou zálibou jsou také vodní sporty, především pádlování. Rád by proto svůj volný čas věnoval kajakářství a časem se třeba dopracoval na nějaká mistrovství. 

Zemanovo rozhodnutí kontrastuje s víkendovým vítězství slovenské kandidátky Zuzany Čaputové, která patří na politickém poli k novým a neokoukaným tvářím. Nyní proto vyloučeno, že za aprílovým rozhodnutím Zemana stojí uvědomění si, že i Češi by se po tolika letech rádi dívali na obličej jiného prezidenta.

Loading...
reklama