Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Andrej Babiš dostal vynadáno od manželky: Nemá ráda, když to dělám...

Monika a Andrej Babišovi
Monika a Andrej Babišovi
Foto: Instagram

Premiér Andrej Babiš drží nad vládou pevnou ruku. Jenže doma u Babišů to vypadá poněkud jinak. Předseda hnutí ANO totiž prozradil, že hlavní slovo má jeho manželka Monika.

Andrej Babiš prozradil, kdo u nich doma nosí kalhoty – a není to on! Prozradil totiž, že na svých cestách do zahraničí sice dostává všemožné dárky, přes práh jeho domu ovšem ani jeden z nich nesmí!

Manželka mu totiž zakázala cokoliv přinést. „Moje žena nemá ráda, když něco nosím domů, vždycky mi nadává, tak to nechávám vždycky všechno preventivně na úřadě," přiznal Babiš pro Blesk.

I kvůli tomu musel Babiš dary vystavit v Lichtenštejnském paláci v Praze: Zájemci si tam mohou na výstavě prohlédnout protokolární dary z více než třicítky evropských, afrických i asijských zemí, které Babiš za rok a půl ve funkci premiéra navštívil.

Témata:  Andrej Babiš Monika Babišová

Související

Aktuálně se děje

28. července 2026 4:00

Červenec končí, začne srpen. Meteorologové nabídli měsíční předpověď počasí

Trend ve vývoji počasí se po chladném minulém týdnu obrací. Meteorologové očekávají, že po většinu srpna bude panovat nadprůměrné teplo. Srážek bude spíše méně, než bývá zvykem. Vyplývá to z nového měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Filip Turek (Motoristé)

Turek za rasistické komentáře stíhán nebude. Jejich pravost ale policie nevyvrátila

Policisté uzavřeli případ týkající se kontroverzních textů se známkami rasismu, homofobie a nenávisti, které se v minulosti objevily na účtech spojených s poslancem Filipem Turkem z hnutí Motoristé. Kriminalisté prověřování odložili z důvodu uplynutí promlčecí lhůty. Vzhledem k tomuto závěru vyšetřovatelé nepodají žádost o zbavení poslanecké imunity pro účely trestního stíhání a obvinění nečelí ani redakce Deníku N, která na případ jako první upozornila. O vývoji informoval zpravodajský portál iRozhlas.