reklama

Již v minulosti rapeři v rámci projektu Souboyz nabídli řadu provokativních střetů politiků. Tomio Okamura si to rozdal s Trautenberkem a Andrej Babiš se postavil svému arch nemesis Miroslavu Kalouskovi. 

Rapeři, inspirování improvizovanými střety těchto hudebních interpretů z ameriky zvaných battle, necílí jen na politiky, ale pouští se třeba i do osobností z kultury a sportu. Miláček hokejových fanoušků Jaromír Jágr si to tak vyříkal s mnohonásobným slavíkem Karlem Gottem.

Posledním videem je však souboj prezidenta Miloše Zemana s jediným habsburským králem na českém trůně, který sídlil na Pražském hradě. Video staví především na provokacích Miloše Zemana, s nimiž pravidelně překvapuje veřejnost. Nechybí tak kunda, kalašnikov na becherovku, koupání v člunu, dotaz na popelníček nebo viróza u korunovačních klenotů, což mu císař a král Rudolf II. ostře vyčítá.

Miloš Zeman na výtky pochopitelně kontruje máváním hůlkou, podobně jako svého času na předsedu vlády Bohuslava Sobotku a vyhrožuje mužem v zeleném nátělníků, který Zemanovi dluží službu.

SOUBOYZ - Miloš Zeman vs. Rudolf II. | zdroj: YouTube

Kdo je největším vládcem Pražského hradu se můžou zájemci rozhodnout po shlédnutí videa.

reklama