Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

"Mám zbraň, mohl bych ublížit rodině!" Na linku 158 přišel děsivý telefonát

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Na linku 158 dnes zavolal muž, který oznámil, že po rodinné hádce je ve špatném psychickém stavu, jede v autě s manželkou a dvěma dětmi a má u sebe dvě legálně držené zbraně.

Měl obavu, že by mohl někomu ze svých blízkých ublížit, proto požádal policii o asistenci.

Za účasti policejní zásahové jednotky odevzdal v ulici K Chabům v Praze zbraně policistům a skončil v péči lékařů, řekla ČTK mluvčí policie Andrea Zoulová.

"Muž není podezřelý z žádného protiprávního jednání," uvedla mluvčí. Zbraně držel legálně a podle svědectví manželky nikomu ani nevyhrožoval. 

Témata:  Praha Policie ČR EuroZprávy.cz

Související

Aktuálně se děje

1. července 2026 8:29

Ondřej Brzobohatý se pod jednou podmínkou konečně objevil na veřejnosti

Ondřej Brzobohatý se po oznámení rozpadu dalšího manželství držel raději v ústraní. To ale není možné dělat věčně, proto se v uplynulých dnech konečně ukázal na veřejnosti. Populární hudebník a syn legendárního herce měl ale jeden zásadní požadavek. 

Zdroj: Dan Šrámek

Další zprávy