reklama

Proti Babišovi v neděli na Letné demonstrovaly desetitisící lidí, kteří žádali demisi nejen jeho, ale i ministryně spravedlnosti Marie Benešové. Šéf hnutí ANO se protestů nezúčastnil, místo toho dal přednost účasti na oficiálním zahájení IX. letní olympiády dětí a mládeže 2019 v Liberci

„Skvělá akce. Vést děti ke sportu je úkol nás všech,“ pochvaloval si premiér na sociálních sítích. Zároveň zveřejnil i fotografii z úvodního ceremoniálu.

Jenže pod jeho příspěvkem se brzy objevila videa, která ukazují, jak nehezky diváci Babiše po představení moderátorem uvítali. Na různých videích je slyšet pískání a bučení. „Co taky říct, že vás celý stadion vybučel, když pan Valenta zmínil vaši přítomnost,“ napsal diskutující, který nahrál jedno z videí.

Také další Češi se zlobí, že Babiš nepřiznal pravdu o tom, jak ho lidé v Liberci uvítali. „Proč nenapíšete, náš trestně stíhaný premiére, pravdu? Že vás v tom Liberci vypískali? Proč to nenapíšete?“ zajímá pana Viktora.

Nespokojenci Na Babiše čekali už před halou, kde se olympiáda konala, Babiš k nim nepromluvil. Nevystoupil ani během zahajovacího ceremoniálu, po celou dobu zůstal ve VIP skyboxu. Pozvání Babiše organizátorům na sociálních sítích dokonce vyčetli i někteří regionální politici.

Loading...

2 komentáře (Poslední 25.06. 12:31) Napište svůj názor

reklama