Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Žena skočila v Kobylisích pod metro C, část linky stála

Pražské metro, ilustrační fotografie
Pražské metro, ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Provoz metra na lince C mezi Letňany a Nádražím Holešovice je od 13:00 přerušen. Ve stanici metra Kobylisy skočila pod soupravu žena. Vyplývá to z informací na webu pražského dopravního podniku a z vyjádření policejního mluvčího Jana Daňka.

Přibližně třicetiletá žena byla ve velmi vážném stavu převezena do nemocnice, uvedla pražská záchranná služba. Podle prvotních zjištění policie se do kolejiště dostala bez cizího zavinění.

Mezi Letňany a Nádražím Holešovice je zavedena náhradní autobusová doprava.

Posílen byl také provoz tramvají mezi Holešovicemi a Ládvím. Podle odhadu dopravního podniku by se metro mělo znovu rozjet kolem 14:00.

Témata:  Praha metro

Související

Aktuálně se děje

24. července 2026 18:41

23. července 2026 21:55

Kriminalisté vyšetřují závažný zločin v Jablonci. Už kolují spekulace

Kriminalisté se od čtvrtečního odpoledne zabývají násilným trestným činem v bytovém domě v Jablonci nad Nisou. Spekuluje se o tom, že tam matka zavraždila vlastní dítě. Policie zatím moc podrobností neprozradila. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Ilustrační fotografie.

Česko čeká nevyhnutelné stárnutí populace. Jedno opatření nebude stačit

Ministerstvo práce a sociálních věcí představilo společně s Asociací poskytovatelů sociálních služeb ČR a společností Deloitte Studii dlouhodobé sociální péče v České republice. Ta potvrzuje, že rychlé stárnutí populace nelze zvládnout jedním opatřením. Budoucnost dlouhodobé péče stojí na rozvoji domácích, komunitních i pobytových služeb, lepším propojení sociální a zdravotní péče, podpoře pečujících a dlouhodobém plánování kapacit.