Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Zfetovaný mladý řidič se snažil ujet policistům, zastavil se až po varovném výstřelu

Ilustrační foto
Ilustrační foto
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Brandýs nad Labem - V noci na čtvrtek stíhali policisté prchajícího řidiče v Brandýse nad Labem. Mladého muže (24) zastavila hlídka kvůli kontrole, ten se ale po chvilce výslechu rozhodl policistům utéct. Zastavil ho až jeden varovný výstřel do vzduchu.

Ve dvě hodiny nad ránem zastavila policejní hlídka v Brandýse nad Labem vozidlo kvůli silniční kontrole. Řidič z auta vystoupil a chvíli se bavil s policisty. Poté, co si vymýšlel falešná jména, se najednou dal na útěk.

Zasahující policista neváhal a vyslal do vzduchu jeden varovný výstřel, který muže donutil se zastavit. Policisté následně zjistili proč se dal mladík na útěk. Zadržený byl totiž pod vlivem drog, podle portálu aktu.cz byl pod vlivem amfetaminu.

Navíc měl muž zákaz řídit a to až do roku 2019 a údajně byl v pátrání kvůli nástupu do výkonu trestu. Během celé policejní akce nebyl nikdo zraněn.

Témata:  krimi řidiči Policie ČR

Související

Aktuálně se děje

4:00

Letní počasí se vším všudy. O víkendu se ohřejeme, hrozí ale i další bouřky

Bouřlivé počasí se Česku nevyhne ani během prvního ryze červnového víkendu. Bouřky hrozí během soboty, která bude podle předpovědi teplejším z obou dní. Na Moravě může teplota vystoupat až na 26 °C. V neděli má být jen lehce přes dvacet. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy

Pavel Blažek

Blažek po bitcoinové kauze pozastavil členství v ODS

Ministr spravedlnosti v demisi Pavel Blažek pozastavil své členství v Občanské demokratické straně. Stalo se tak krátce poté, co kvůli narůstajícímu tlaku v souvislosti s takzvanou bitcoinovou kauzou podal demisi z ministerské funkce a zároveň se vzdal kandidatury v nadcházejících podzimních volbách. Původně měl být na čtvrtém místě jihomoravské kandidátky koalice Spolu. Kromě toho rezignoval také na funkci předsedy regionálního sdružení ODS v Jihomoravském kraji.