Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Česká pošta o víkendu zavře pobočky, provede údržbu datových center

Česká pošta, ilustrační fotografie.
Česká pošta, ilustrační fotografie.
Foto: Jana Maxová, EuroZprávy.cz

O víkendu budou zavřené pobočky České pošty, které jsou běžně v provozu. Partnerské Balíkovny nebudou vydávat ani přijímat zásilky. Důvodem je provozní údržba datových center. Odstávka začíná v pátek 17. června v 19:00 a potrvá do pondělních 07:00. Česká pošta to oznámila na svém webu.

Dostupné v době odstávky nebudou ani webové stránky a aplikace spravované Českou poštou, například Sledování zásilek nebo PodaniOnline. Lidé si nebudou moct prohlédnout ani web Poštovního muzea, kontaktovat nebude možné telefonní centrum pošty. Systém datových schránek ale zůstane v provozu. "Za případné komplikace se omlouváme," uvedla pošta.

Státní podnik Česká pošta provozuje zhruba 3200 poboček. Kvůli údržbě datových center se uzavřely také o víkendu ve druhé polovině března.

Témata:  Česká pošta

Související

Aktuálně se děje

29. května 2026 21:19

Britney Spears dala policistům při zatýkání bizarní nabídku

Na veřejnost se dostaly videozáznamy z březnového zatčení zpěvačky Britney Spears v Kalifornii, které zachycují momenty, kdy opakovaně odmítala opustit své vozidlo. Hlídka dálniční policie ji zastavila na základě telefonátu na tísňovou linku od jiného řidiče, který nahlásil, že její černé BMW kličkuje mezi dvěma jízdními pruhy. Zasahující policisté čtyřiačtyřicetileté popové ikoně sdělili, že z jejího auta cítí alkohol, a proto ji vyzvali k vystoupení z vozu kvůli provedení testu střízlivosti.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy