Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

D1 je po nehodě u Velké Bíteše ve směru na Prahu opět průjezdná, dva zranění

Dálnice, ilustrační foto
Dálnice, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Provoz na dálnici D1 je po nehodě na 156. kilometru ve směru na Prahu opět obnovený.

Dálnice byla na Prahu neprůjezdná zhruba hodinu. Při nehodě se lehce zranili dva lidé. Vyplývá to z informací Národního dopravního informačního centra a krajské policejní mluvčí Dany Čírtkové.

Nehoda se stala mezi Velkou Bíteší na Žďársku a Lhotkou krátce před 17:00. Srazila se dvě osobní auta, lehce se zranili dva lidé, záchranáři je převezli do nemocnice.

"Od 17:43 je dálnice opět průjezdná, omezení je jen na krajnici," uvedla Čírtková. Dodala, že dechová zkouška na alkohol byla u obou řidičů negativní. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

Témata:  dálnice D1 dálnice

Související

Aktuálně se děje

5:00

Počasí: Na Česko se řítí extrémní tropy, teploty vyrostou až na 39 stupňů

Českou republiku čeká v nejbližších dnech slunečné počasí doprovázené vlnou tropických veder.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy