Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Dálnici D8 ve směru na Německo dnes na tři hodiny uzavřela nehoda tří aut

Dálnice, ilustrační foto
Dálnice, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Dálnice D8, kterou ve směru z Řehlovic na Ústecku na Německo dnes odpoledne uzavřela hromadná nehoda tří osobních aut, je zhruba po třech hodinách průjezdná oběma jízdními pruhy. ČTK to řekla mluvčí policie Ilona Gazdošová.

Při srážce se lehce zranilo šest osob, které sanity převezly ke kontrolnímu vyšetření do nemocnice, informoval ČTK mluvčí krajských záchranářů Prokop Voleník.

Nehoda se stala na 66. kilometru dálnice na úrovni obce Koštov. Nehoda způsobila dopravní problémy už ve směru z Teplic na silnici I/63 a také na objízdných trasách kolem Řehlovic. Řidiči se zdrželi také v Trmicích.

Na místě přistál z preventivních důvodů i vrtulník letecké záchranné služby. "Naštěstí zranění byla jen lehká, sanitky osoby převezly do ústecké nemocnice," uvedl Voleník.

Témata:  dálnice D8 dálnice

Související

Aktuálně se děje

9. května 2026 17:59

Michaela Ochotská prožila chvíle hrůzy: Její malá dcerka přestala dýchat

Bývalá moderátorka Michaela Ochotská si prošla dramatickým zážitkem, který patří k nočním můrám každého rodiče. Její teprve pětiměsíční dceři Arien se doma náhle spustil monitor dechu. Ukázalo se, že miminko skutečně na malý okamžik přestalo dýchat, což v domácnosti vyvolalo vlnu okamžitého strachu.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Poslanecká sněmovna

Podpora ANO klesá. Motoristé jsou na hraně vstupu do Sněmovny

Nejnovější volební model agentury Kantar CZ pro duben 2026 ukazuje, že dominantní postavení na české politické scéně si udržuje hnutí ANO, ačkoliv zaznamenalo mírný pokles preferencí. Průzkum zpracovaný pro Českou televizi přisuzuje hnutí Andreje Babiše 32 procent hlasů, což představuje meziměsíční oslabení o dva procentní body. Ve srovnání s loňskými volbami je pak podpora nižší o 2,5 bodu.