Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Kotě v kolejišti zastavilo dopravu pražského metra

Pražské metro, ilustrační fotografie
Pražské metro, ilustrační fotografie
Foto: Mariusz Stankowski / INCORP images

Linka metra B byla v úseku Florenc - Smíchovské nádraží v úterý večer zhruba hodinu mimo provoz. Podle informací dopravního podniku byl důvodem kotě v kolejišti, které se mělo nacházet na první koleji ve stanici Anděl.

„Překážka na trati – kotě v kolejišti. Provoz na lince B je přerušen mezi stanicemi Florenc/B a Smíchovské nádraží,“ uvedl dopravní podnik na svém webu.

Doporučil také cestujícím, aby využili alternativní dopravu.

Uzavírka začala v 19:15 a provoz byl obnoven ve 20:22.  
 

Témata:  Praha metro

Související

Aktuálně se děje

25. června 2026 20:25

25. června 2026 11:31

Vlastimil Harapes se dočkal dalšího pietního místa. Je v Praze

Legendární tanečník Vlastimil Harapes má od středy memoriál na vyšehradském Slavíně. Pietní místo vzniklo jako trvalá připomínka mimořádného umělce, který po desetiletí reprezentoval českou kulturu doma i v zahraničí a jehož jméno zůstává neoddělitelně spjato s Baletem Národního divadla.

Zdroj: Ludmila Plachá

Další zprávy