reklama

Fotografii na sociální síť nahrál Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. "Liga mistrů, zápas Slavia Praha - Inter Milán, stadion Eden, právě teď! Pan prezident s dcerou Kateřinou fandí na tribuně Slavii!" napsal k ní.

Jen stěží by ho ale napadlo, jakou vlnu tím rozpoutá. Ostatně už v komentářích to lidé Ovčáčkovi a Zemanovi vytmavili. "Návštěvu Miloše Zemana bych nepřál ani nejhoršímu nepříteli...ač Sparťan, todle si Slavia nezasloužila..." napsal jeden z uživatelů.

"Obvykle se taková “vzácná” návštěva na stadionu veřejně přivítá hlasatelem. A tentokrát nic. Máme zbabělého prezidenta,který se bojí vypískání občany," přidal se další. "Svatostánek znesvěcen nájezdem vepřů," napsal další.

Mnoho dalších fotografii sdílelo s více či méně pochvalnými komentáři. Servítky si ale nebral režisér Jan Hřebejk, který na rovinu přiznal zklamání z toho, že je Zeman zdravý.

"Jsem už tak zahořklej, že mě bohužel rozhodilo, jak na té fotce vypadá pan prezident zdravě. Bůh není. Bohužel," napsal na twitteru,čímž rozpoutal diskuzi,jestli je fotografie pravá, jde o upravený snímek, nebo jestli náhodou nepochází z dob dávno minulých.

Hřebejkovi poznámky si všiml i Ovčáček, který ji nenechal bez odezvy. "Pamatujme úzkostlivě na to, co psáno jest: Nechtějte sami odplácet, milovaní, ale nechte místo pro Boží hněv, neboť je psáno: Mně patří pomsta, já odplatím, praví Pán," napsal mluvčí.

reklama