Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na D6 bourala dvě auta, dálnice byla uzavřená

Dálnice, ilustrační foto
Dálnice, ilustrační foto
Foto: Adam Mráček / INCORP images

Provoz na dálnici D6 se dnes odpoledne na sedmém kilometru ve směru na Karlovy Vary zastavil kvůli nehodě dvou aut. Nehoda se stala kolem 16:30, dálnice pak byla uzavřená. Dopravu policisté odkláněli po objízdné trase.

Před 20:00 se provoz na dálnici obnovil. ČTK to řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová. Dva lidi se středně těžkým zraněním převezli záchranáři do motolské nemocnice, uvedla mluvčí krajských záchranářů Monika Nováková.

"Nehoda dvou aut byla hlášena kolem 16:30, jedno auto skončilo na střeše," řekla Schneeweissová.

"Pomáhali jsme záchranné službě se dvěma zraněnými osobami, jedna byla vyproštěna před příjezdem jednotek," řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Tomáš Bakalář.

Témata:  dálnice D6 dálnice

Související

Aktuálně se děje

18. února 2026 5:00

Počasí bude do konce týdne mrazivé. Teploty klesnou až na -12 stupňů

Nadcházející dny přinesou do Česka proměnlivý charakter počasí, který odstartuje mrazivým a převážně oblačným čtvrtkem. Obloha bude v tento den oblačná až zatažená, přičemž na horách se mohou ojediněle objevit sněhové přeháňky. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy

Miloš Zeman s velvyslancem Čínské lidové republiky

Čína zadržuje českého studenta. Zeman požádal Peking o jeho propuštění

Bývalý prezident Miloš Zeman se ve své nové kanceláři sešel s velvyslancem Čínské lidové republiky v České republice Feng Biaem. Během setkání převzal srdečné pozdravy od čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, kterého označil za svého přítele. Velvyslanec při této příležitosti zdůraznil význam strategického partnerství mezi oběma zeměmi a potvrdil, že čínská strana má velký zájem o novou etapu rozvoje vzájemné spolupráce.