Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu

Na Vyšehradě spadla dívka z hradeb, se zraněními skončila v nemocnici

Na Vyšehradě spadla dívka z hradeb
Na Vyšehradě spadla dívka z hradeb
Foto: ZZS HMP

Z hradeb na pražském Vyšehradě spadla dnes odpoledne šestnáctiletá dívka. Utrpěla úraz páteře, pánve a nohou.

Zdravotníci ji uvedli do umělého spánku a převezli do nemocnice v Motole, informovala na twitteru pražská záchranná služba. Podle policie šlo nejspíš o nešťastnou náhodu.

U zraněné dívky zasahovala jako první okolojedoucí posádka rychlé záchranné služby. Později ji doplnila lékařka.

Pád dívky vyšetřuje pražská policie. Podle prvotních informací šlo zřejmě o nešťastnou náhodu, uvedl její mluvčí Jan Daněk.

Témata:  Praha Zdravotnická záchranná služba

Související

Aktuálně se děje

25. dubna 2026 19:04

Karel Šíp končí? Všechnopárty zřejmě může už brzy zmizet z obrazovek

Populární talk show Všechnopárty, která patří k nejstálejším projektům tohoto typu v českém televizním prostředí, se údajně ocitla v nejisté situaci. Podle informací webu expres.cz čelí tento pořad Karla Šípa hrozbě, že by mohl během několika měsíců zcela zaniknout. Důvodem mají být specifické podmínky ve smlouvě, které moderátorovi neposkytují příliš velkou jistotu ohledně dlouhodobé budoucnosti.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy